- HAMA

Разклонител със защита от пренапрежение , 6 гнeзда, 1.4м кабел бял
- Икономия на енергия чрез просто изключване на няколко свързани устройства
- Защита на свързаните устройства срещу пренапрежение
- Със защита от пренапрежение
- Бутон за включване / изключване
- Контакти, под ъгъл 45°
- С функция за безопасност на децата
Ако зелената контролна лампичка на разклонитела не свети след включване, контактът, към който е свързан разклонитела, не е заземен.
Не свързвайте други устройства към контакта и се свържете с квалифициран електротехник.
Ако червената лампичка за защита от пренапрежение НЕ свети след включване, значи защитата е изгоряла.
Свързаните устройства вече не са защитени.
Разклонител със защита от пренапрежение , 6 гнeзда, 1.4м кабел бял
- Икономия на енергия чрез просто изключване на няколко свързани устройства
- Защита на свързаните устройства срещу пренапрежение
- Със защита от пренапрежение
- Бутон за включване / изключване
- Контакти, под ъгъл 45°
- С функция за безопасност на децата
Ако зелената контролна лампичка на разклонитела не свети след включване, контактът, към който е свързан разклонитела, не е заземен.
Не свързвайте други устройства към контакта и се свържете с квалифициран електротехник.
Ако червената лампичка за защита от пренапрежение НЕ свети след включване, значи защитата е изгоряла.
Свързаните устройства вече не са защитени.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Брой гнезда | 6 |
| Дължина кабел (m) | 1.4 м |
| Макс. мощност | 3680 W |
| Защита за деца | Да |
| Захранващо напрежение | 250 V |
| Предназначен за | Дом/Офис |
| Употреба | Интериор |
| Цвят | Бял |
| Защита от пренапрежение | Да |
| Превключвател | Да |
| Материал | Синтетичен материал |
| Вид контакт | Шуко |
| Размери | 35.7 x 4.7 x 4 cm |
| Брой проводници | 3 |
| Сечение проводник | 1.5 mm² |
| Други | Макс. натоварване: 3680W / 16A |
| Оптичен индикатор | Да |
| Тегло | 0.55кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Брой контакти (count) | 6 |
| Дължина на кабела (m) | 1.5 |
| Тип контакт | Шуко |
| Защита от пренапрежение | Да |
| Превключвател | Да |
| USB портове (count) | 0 |
| USB-C портове (count) | 0 |
| Максимален товар (W) | 2300 |
| Индивидуални ключове | Не |
| Стенен монтаж | Не |
| Цвят | Бял |
| Тегло | 0.55кг |
HAMA Разклонител 6 гнезда със защита от пренапрежение, 223152
Защитете ценните си електронни устройства от пренапрежения с разклонителя HAMA с 6 контакта. Интегрираната защита от пренапрежение и 1.5-метров кабел осигуряват надеждно захранване за дома или офиса.
Ключови Предимства
- Защита от пренапрежение — Предпазва свързаните устройства от токови удари и мълнии.
- 6 контакта — Достатъчно място за множество устройства, включително обемисти адаптери.
- 1.5 м кабел — Гъвкаво разположение без нужда от далечни стенни контакти.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Брой контакти | 6 |
| Дължина на кабела | 1.5 m |
| Тип контакт | Шуко (Type F) |
| Защита от пренапрежение | Да |
| Превключвател | Да |
| Цвят | Бял |
Какво има в кутията
- HAMA Разклонител 6 гнезда със защита от пренапрежение
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.













